fbpx

#wyzwanieaufdeutsch

Wyzwanie na Instagramie

 

@sprachschuleaufdeutsch

 

Wykreślanka z czasownikami

 

Dołącz do wyzwania!
27 stycznia na Instagramie @sprachschuleaufdeutsch znajdziesz wykreślankę, ukryłyśmy tam 5 czasowników. Twoim zadaniem będzie odszukanie ich. Wybierz jeden z czasowników i utwórz z nim zdanie, w którym pojawi się przyimek. Zapisz swoje zdanie w komentarzu pod postem.

Dla osoby, która jako pierwsza ułoży zdanie ze znalezionym w wykreślance czasownikiem przewidziana jest nagroda w postaci najnowszego wydania Planera Auf Deutsch o rekcji czasownika. Pozostałe osoby, biorące udział w wyzwaniu otrzymają 20% rabatu na dowolny produkt w naszym SKLEPIE!

Kliknij w przycisk poniżej, aby zapoznać się z regulaminem tego wyzwania 🙂

AUTOR

Kto przygotowuje to wyzwanie?

Agnieszka Madej

Jestem trenerką języka niemieckiego specjalizującą się w wykorzystywaniu najnowszych technologii w procesie nauki języka obcego.

Uczę dorosłych komunikacji w języki niemieckim, która pozwala im na samodzielne funkcjonowanie za granicą, zwiększenie ich zarobków oraz poprawienie ich relacji z osobami, wśród których żyją.

Do kursów w Sprachschule AUF DEUTSCH tworzę autorskie programy szkoleniowe, korzystając przy tym z najnowszych zdobyczy metodologii nauczania języków obcych oraz interdyscyplinarnego podejścia psychologiczno-pedagogicznego.

Uczę specjalistów z różnych branż m.in.: medycznej, architektonicznej, informatycznej, logistycznej, elektrycznej, budowlanej, gastronomicznej i wielu innych.

Zajmuję się tym od ponad 7 lat. Zaufało mi dotychczas ponad 300 osób. Wśród moich klientów znajdują się zarówno osoby prywatne, jak i firmy, które powierzają mi zadanie podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników.

Teraz także i Ty możesz uczyć się niemieckiego efektywnie!

 

OPINIE

Co mówią nasi kursanci?

Serdecznie polecam lekcje z Agnieszką, indywidualne podejście, zawsze uśmiechnięta, cierpliwa. Efektywna nauka, a rezultaty widoczne już po pierwszych lekcjach. Z całego serca polecam.

Diana Z.

Sympatyczna i zawsze uśmiechnięta prowadząca. Miła oraz bezstresowa atmosfera, brak ocen, więc polecam mającym awersję do tradycyjnej szkoły. Nowoczesne, multimedialne metody nauczania z elementami gier i zdrowej rywalizacji motywują do nauki. Zajęcia odbywają się po polsku co zapewne jest plusem dla zaczynających przygodę z językiem niemieckim. Tylko te 4 godziny w tygodniu, niektórzy mogą czuć niedosyt.

Roman M.

Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie, wszystko zawsze świetnie przygotowane. Agnieszka przekazuje wiedzę skutecznie i w ciekawy sposób. Potrafi motywować do nauki. Ćwiczenia są zróżnicowane, uczymy się aktywnie poprzez konwersację. Wszystko jest jasno wytłumaczone, można zawsze zadawać dodatkowe pytania. Ponadto towarzyszy temu naprawdę świetna atmosfera.

Milena O.

COPYRIGHT © 2021 AUF DEUTSCH